Teslimat Şartları

http://www.muratpasacicekci.com aracılığı ile vermiş olduğunuz çiçek ürünlerinde, teslimat için saat aralığı seçimi yaptıysanız, siparişiniz seçtiğiniz saat aralığında hava şartları trafik yoğunluğu gibi elde olmayan sebebler dolayısı ile ufak zaman farklılıkları olabilir; seçim yapmadıysanız 09:00-18:00 saatleri arasında teslim edilmeye çalışılır,özel günlerde sevgililer günü,anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü, yeni yıl kutlamaları gibi günlerde teslim saatlerinde yoğunluktan dolayı sarkmalar yaşanabilir.  ANTALYA İLİ İÇERİSİNE hava şartları ve trafik yoğunluluğu sebebiyle  hoşgörünüze sığınarak teslim edilmeye özen gösterilir.

Vermiş olduğunuz çiçek siparişinin teslimatı esnasında, alıcı olarak belirtmiş olduğunuz kişinin teslimat adresinde bulunmaması durumunda,alıcının telefon numarası kurye ile paylaşılabilir,yinede ulaşılamaz ise,teslimatı apartmanlarda yan komşu daireye ya da apartman görevlisine, sitelerde site güvenlik görevlisine, hastanelerde resepsiyon görevlisine, iş yerlerinde güvenlik, bölüm arkadaşlarına, askeri hastane ve kurumlarda nöbetçi subay ya da erlere teslim edilmektedir.

Nikâh - Düğün - Açılış törenleri için vermiş olduğunuz çiçek  siparişlerinde; çiçeğin alıcıya teslim edilememesi durumunda, görevliye imza karşılığında teslim edilir.

Özel günlerde (yılbaşı, sevgililer günü, öğretmenler günü, anneler günü vb.) çiçek gönderimlerinin yoğunluğu sebebiyle çiçek siparişlerinizin teslimatında saat garantisi verilememektedir. Siparişleriniz belirttiğiniz günde yapılmaya çalışır ancak saatte gecikme olabilir veya siparişiniz iptal edilerek paranız iade edilir.

Siparişleriniz esnasında gönderenin adını saklı tutmak istemeniz durumunda, gönderim yaptığınız ürünün kabul edilmemesinden ve teslim alınmamasından http://www.muratpasacicekci.com sorumlu değildir. Bu gibi bir durum yaşandığında, gönderim yapılan dağıtım kanalımıza geri gelecektir. İki iş günü içerisinde dilerseniz kendiniz teslim alabilir ya da farklı bir adrese gönderimini talep edebilirsiniz. Farklı bir adrese gönderimi tercih etmeniz durumunda ek ücret talep edilecektir.

Verdiğiniz siparişin gönderim yapılacağı adreste herhangi bir şubemizin bulunmaması durumunda, siparişiniz gönderim yapılacağı yere en yakın şubemiz aracılığı ile gerçekleştirileceği için ek ücret istenebilir.veya siparişiniz iptal edilebilir. Antalya ve tüm illerimizin çiçek sipariş sayfalarında belirtilen fiyatlar sadece merkezlere olan fiyatlarıdır. Gönderim yapılacak ile bağlı bulunan ilçe ve köylere dağıtım yapılırken mesafeye göre yol ücreti alınmaktadır. http://www.muratpasacicekci.com, çiçek gönderimi yapılamayacak olan bölgelere çiçek siparişini göndermeme hakkına sahiptir ve bu durumlarda mutlaka müşterilerini bilgilendirir,ve ücreti iade eder.

Vermiş olduğunuz çiçek  siparişlerinde, size teslim edilecek çiçek cinsi fotoğraftaki ile aynı olacaktır. Ancak kullanılan süsleme malzemesi, vazo, saksı renk vb. stoklarımıza göre değişiklik gösterebilir. Mevsime bağlı olarak bazı çiçek  ürünlerinin temin edilememesi durumunda, aynı kalitede farklı bir çiçek  gönderilecektir.

Vermiş olduğunuz ürün siparişinin stoklarda olmaması, ürün ya da renk değişikliği ve siparişiniz ile ilgili diğer tüm durumlar için sizinle iletişime geçilmektedir. Siparişiniz ile ilgili tarafınıza geri dönüşler, siparişiniz sırasında belirttiğiniz mail adresi ya da iletişim numarası yoluyla 0545 278 04 94 nolu hattımızdan yapılmaktadır.

Siparişiniz ile ilgili ürün ya da renk değişikliği için belirttiğiniz yollardan tarafınıza ulaşılamaması durumunda, siparişinizin teslimatı stokta mevcut olan renk ile sağlanacaktır.

Siparişlerinizin teslim edilmesi esnasında bizim dışımızda oluşacak durumlardan kaynaklı (hava muhalefeti, trafik, yol çalışmaları, araç arızaları,çiçekçi bayii ile alakalı konular, özel gün yoğunlukları (sevgililer günü,anneler günü,babalar günü,öğretmenler günü vb.) gecikmelerde teslimat saatinde gecikme ve sarkmalar yaşanabilir.

Siparişleriniz hazırlanmadığı ya da yola çıkmadığı sürece iptalini gerçekleştirebilir ya da teslimat adresi veya alıcı kişi bilgilerini değiştirebilirsiniz. İptal sırasında havale ile yapılmış ödemelerde geri iade işlemi havale ücreti kesilerek iade edilmektedir. Tüm çiçek  siparişlerinizin iptallerini teslimattan önce yapmanız gerekmektedir.

Eğer sipariş ettiğiniz çiçek size özel olarak hazırlanmış ise, işlem sırasında yapılan masraf düşülerek ücret iadesi yapılacaktır (Örneğin mevsim dışında bir ürün isterseniz ya da ek malzemeler kullanılarak hazırlanmış bir ürün talebiniz vb. olursa ). Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade prosedürü http://www.muratpasacicekci.com tarafından 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.

Alışverişleriniz sırasında doğabilecek anlaşmazlıklar ürün bedeli ile sınırlıdır. http://www.muratpasacicekci.com tüketici ve sipariş verene karşı, verdiği siparişteki çiçek bedeli kadar sorumludur.

 web sitesi olan http://www.muratpasacicekci.com üzerinden çiçek siparişi verdiğiniz takdirde, bu sayfada bulunan tüm maddeleri okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için iletişim bölümünden bize ergngymn@gmail.com e-mail gönderebilirsiniz.